+36 (20) 358 7007
polestudio.budapest@gmail.com

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
07:30
Jóga
07:30
09:00
Vegyes 1 - 6
07:30
09:00
Vegyes 1 - 6Minden szint
08:00
08:30
09:00
CompMoves
09:00
11:00
CompMovesVersenyfelkészítés 120p
09:30
10:00
10:30
11:00
Vegyes 1 - 6
11:00
12:30
Vegyes 1 - 6Minden szint
11:30
12:00
13:00
Jóga
13:00
14:30
13:30
14:00
16:30
Junior vegyes
9-16 éves korig
16:30
17:45
Junior vegyes9-16 éves korosztálynak a rúdsport kezdő forgásai és lépései, alap akrobatikus elemek
PoleCon
16:30
18:00
PoleConerősítés és nyújtás
Junior vegyes
16:30
17:45
9-16 éves korig
Junior vegyes9-16 éves korosztálynak a rúdsport kezdő forgásai és lépései, alap akrobatikus elemek
PoleArt
16:30
18:00
PoleArtKoreográfia, táncos óra
Junior vegyes
16:30
17:45
9-16 éves korig
Junior vegyes9-16 éves korosztálynak a rúdsport kezdő forgásai és lépései, alap akrobatikus elemek
17:00
17:30
18:00
Kezdő & Haladóa rúdsport középszintű akrobatikus elemei és forgásai Haladó: a rúdsport haladó szintű akrobatikus elemei és forgásai
Vegyes 1 - 6
18:00
19:30
Vegyes 1 - 6Minden szint
Profi & elit
18:00
19:30
Profi & elitProfi: bizonyos fokú erőnlétet és hajlékonyságot kívánó elemek, technikai alapozás Elite: magasfokú erőnlétet és hajlékonyságot kívánó óra
Vegyes 1 - 6
18:00
19:30
Vegyes 1 - 6Minden szint
Vegyes 1 - 6
18:00
19:30
Vegyes 1 - 6Minden szint, kivéve kezdő
18:30
19:00
19:30
Profi & elit
19:30
21:00
Profi & elitProfi: bizonyos fokú erőnlétet és hajlékonyságot kívánó elemek, technikai alapozás Elite: magasfokú erőnlétet és hajlékonyságot kívánó óra
Stretching
19:30
21:00
Stretchinga rúdsporthoz szükséges izmok speciális erősítése és nyújtása minden szintű tanítványnak
Kezdő & Haladóa rúdsport középszintű akrobatikus elemei és forgásai Haladó: a rúdsport haladó szintű akrobatikus elemei és forgásai
Stretching
19:30
21:00
Stretching a rúdsporthoz szükséges izmok speciális erősítése és nyújtása minden szintű tanítványnak
Stretch it out
19:30
21:00
Stretch it outintenzív orosz stretching
20:00
20:30

hétfő

kedd

szerda

csütörtök

péntek

szombat

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
18:00
Profi & elit
18:00
19:30
Profi & elitProfi: bizonyos fokú erőnlétet és hajlékonyságot kívánó elemek, technikai alapozás Elite: magasfokú erőnlétet és hajlékonyságot kívánó óra
18:30
19:00
19:30
Profi & elit
19:30
21:00
Profi & elitProfi: bizonyos fokú erőnlétet és hajlékonyságot kívánó elemek, technikai alapozás Elite: magasfokú erőnlétet és hajlékonyságot kívánó óra
20:00
20:30

hétfő

szerda

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
16:30
Junior vegyes
9-16 éves korig
16:30
17:45
Junior vegyes9-16 éves korosztálynak a rúdsport kezdő forgásai és lépései, alap akrobatikus elemek
Junior vegyes
16:30
17:45
9-16 éves korig
Junior vegyes9-16 éves korosztálynak a rúdsport kezdő forgásai és lépései, alap akrobatikus elemek
Junior vegyes
16:30
17:45
9-16 éves korig
Junior vegyes9-16 éves korosztálynak a rúdsport kezdő forgásai és lépései, alap akrobatikus elemek
17:00
17:30

hétfő

szerda

péntek

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
09:00
CompMoves
09:00
11:00
CompMovesVersenyfelkészítés 120p
09:30
10:00
10:30

szombat

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
19:30
Stretching
19:30
21:00
Stretchinga rúdsporthoz szükséges izmok speciális erősítése és nyújtása minden szintű tanítványnak
Stretching
19:30
21:00
Stretching a rúdsporthoz szükséges izmok speciális erősítése és nyújtása minden szintű tanítványnak
20:00
20:30

kedd

csütörtök

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
18:00
Kezdő & Haladóa rúdsport középszintű akrobatikus elemei és forgásai Haladó: a rúdsport haladó szintű akrobatikus elemei és forgásai
18:30
19:00
19:30
Kezdő & Haladóa rúdsport középszintű akrobatikus elemei és forgásai Haladó: a rúdsport haladó szintű akrobatikus elemei és forgásai
20:00
20:30

hétfő

szerda

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
07:30
Vegyes 1 - 6
07:30
09:00
Vegyes 1 - 6Minden szint
08:00
08:30
11:00
Vegyes 1 - 6
11:00
12:30
Vegyes 1 - 6Minden szint
11:30
12:00
18:00
Vegyes 1 - 6
18:00
19:30
Vegyes 1 - 6Minden szint
Vegyes 1 - 6
18:00
19:30
Vegyes 1 - 6Minden szint
Vegyes 1 - 6
18:00
19:30
Vegyes 1 - 6Minden szint, kivéve kezdő
18:30
19:00

kedd

csütörtök

péntek

szombat

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
07:30
Jóga
07:30
09:00
08:00
08:30
13:00
Jóga
13:00
14:30
13:30
14:00

szerda

szombat

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
16:30
PoleCon
16:30
18:00
PoleConerősítés és nyújtás
17:00
17:30

kedd

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
19:30
Stretch it out
19:30
21:00
Stretch it outintenzív orosz stretching
20:00
20:30

péntek

hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat
16:30
PoleArt
16:30
18:00
PoleArtKoreográfia, táncos óra
17:00
17:30

csütörtök

 

oktogon-studio-small

Oktogon stúdió

1066 Budapest, Teréz körút 10. 4. emelet